1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

IMIENINOWY GRILL I OGNISKO W OGRODZIE WTZ 08.05.2025r.

     8 maja gościliśmy członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Panią Wiceburmistrz Anną Wilińską. Podczas wspólnej biesiady na świeżym powietrzu, świętowaliśmy imieniny Stanisława Augustyniaka, wieloletniego przyjaciela Warsztatów. W naszej ogrodowej altanie został rozpalony grill, a na nim pyszne kiełbaski oraz kaszanki. Pracownia gastronomiczna przygotowała kolorowe i zdrowe sałatki. Nie zabrakło także pysznych słodkości przyniesionych przez naszych gości. Po ciepłym posiłku Pan kierownik opowiedział o funkcjonowaniu placówki.  Następnie wspólnie śpiewaliśmy przy dźwiękach gitary.

     W trakcie grilla - z pokładami dobrej energii – odwiedziła nas Pani Jaga Gortat, która wsparła naszą sferę energetyczną i emocjonalną, zapewniając nam tym samym strawę dla ducha.

     Dzień był udany, a rozmowy, uśmiech i dobry nastrój towarzyszyły przez cały czas. Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za mile spędzony czas.