IMIENINOWY GRILL I OGNISKO W OGRODZIE WTZ 08.05.2025r.
8 maja gościliśmy członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Panią Wiceburmistrz Anną Wilińską. Podczas wspólnej biesiady na świeżym powietrzu, świętowaliśmy imieniny Stanisława Augustyniaka, wieloletniego przyjaciela Warsztatów. W naszej ogrodowej altanie został rozpalony grill, a na nim pyszne kiełbaski oraz kaszanki. Pracownia gastronomiczna przygotowała kolorowe i zdrowe sałatki. Nie zabrakło także pysznych słodkości przyniesionych przez naszych gości. Po ciepłym posiłku Pan kierownik opowiedział o funkcjonowaniu placówki. Następnie wspólnie śpiewaliśmy przy dźwiękach gitary.
W trakcie grilla - z pokładami dobrej energii – odwiedziła nas Pani Jaga Gortat, która wsparła naszą sferę energetyczną i emocjonalną, zapewniając nam tym samym strawę dla ducha.
Dzień był udany, a rozmowy, uśmiech i dobry nastrój towarzyszyły przez cały czas. Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za mile spędzony czas.


















